Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Létezik hasonló tartalomkezelő...

Létezik hasonló tartalomkezelő mint a joomla?

Figyelt kérdés
Például Microsoftos.

2012. febr. 19. 21:17
 1/8 raczger válasza:

Microsoft CMS rendszerről nem tudok, szerintem nem létezik (legalábbis ingyenes biztos, hogy nem).

Hasonló CMS-ek (Content Manages System): [link]

Illetve van még e107, drupal, PHP-Nuek, meg még nagyon sokféle, google-ben keress rá, a kulcsszó a CMS.

2012. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minek akarsz te microsoftost? Szándékosan szívatni akarod magad, egyébként én sem tudok róla hogy lenne nekik, bár ha lenne azért is elkérnének pár százezret.

Amúgy ha komolyabb cms-t akarsz akkor ott a Drupal, ha gypbarátabbat akkor wordpress. A többivel meg nem érdemes szórakozni mert nincsenek olyan szinten.

2012. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért akarok microsoftot mert pár nyílt forráskódu szoftverrel már megszívattam magam.. :( Eddig Microsoftal volt a legkevesebb baj. A szerverre is win 2k8 r2 -t rakok és szeretnék valami olyan szoftvert ami gond nélkül megy vele, de még kipróbál a wordpress -t.
2012. febr. 21. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki a nyílt forráskódú dolgokkal szív annak ált két oka van. Vagy nem arra akarja használni amire való, vagy szimplán nem ért hozzá eléggé. De ha ennyire rá vagy feszülve hogy csak az M$ akkor a webes dolgokat inkább hanyagold mert gyorsan falakba fogsz ütközni ;)
2012. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
IIS -t akarok használni mert be van építve a 2k8 r2 -be. De csak 1.5.n -es joomlával megy, pedig elvbn megy a 2.5 -össel is.
2012. febr. 22. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre mit mondjak, apache-vel simán megy, szóval nem a joomlaval van baj ;) Ez olyan mint amikor a weblapokat hibáztatják azért hogy internet explorer alatt a 90%-uk nem úgy néz ki ahogy kéne, pedig az ie egy 100%-ig szabványos kódot sem tud megjeleníteni helyesen.
2012. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem a joomlával van a baj, ezt eddig is tudtam. Kell egykét softvare még az iis mellé. De már tudom, hogy hogyan tudom megcsinálni. Az ie azért álltalában mindent megjelenít normálisan.
2012. febr. 27. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah általában :D cska a szabványos CSS-t sem tudja normálisan megjeleníteni a mai napig.
2012. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!