Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nincs valami online oldal,...

Nincs valami online oldal, ahol tesztelni lehet egy honlap kinézetét különböző böngészőben, vagy installálnom kell a gépemre az összeset ehhez?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 12:38
 1/10 nrrolli ***** válasza:

Aphace és msql

[link]


A www mappába kell betölteni a weboldalt

és általában a 1.1.0 val kell csatlakozni ha jól emlékszem

2012. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tedd csak fel őket. Ártani nem fog. Egy kevés helytől megszabadít, de mi az manapság. :)

Egyébként ha szabványos kódra törekedsz, a legtöbb böngészőben jó lesz az oldalad.

2012. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nrrolli asszem félreértett téged. :)
2012. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 2xSü ***** válasza:

[link]

(Én nem nagyon próbáltam még, most leltem fel Google-lel.)

2012. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 nrrolli ***** válasza:

Nem értettem félre :) de a link nem jó

:(

[link]

erre gondoltam :)

2012. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 2xSü ***** válasza:

nrrolli (#5):


Bocs, de tényleg félreértetted a kérdést. A kérdés az volt, hogy hogyan lehet az egyes különböző böngészőkben (Firefox, IE, Chrome, Opera, Safari, stb…) tesztelni egy honlapot. (Van valamilyen online szolgáltatás erre, vagy mindegyik böngészőben manuálisan kell tesztelni a kinézetet?) Ennek nem sok köze van a lokális webszerver telepítéshez, nem szükséges hozzá (ha feltölti egy tárhelyre, vagy statikus oldalakról van szó, akkor nem kell webkiszolgálót telepíteni) és nem is oldja meg a kérdést (hiába telepíted az apache-ot, attól még nem fogod tudni, hogy Safariban szétesik-e az oldal, vagy sem.)

2012. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 themaki1333 ***** válasza:

Ha már saját gépből webszervert csinálsz akkor miért nem szeded le az XAMPP-t? Sokak számára elismert és még frissítik is általában. Én is azt használom....

Link: [link]

2012. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudna végre valaki válaszolni a kérdésre is?
2012. febr. 24. 15:56
 9/10 2xSü ***** válasza:
Válaszoltunk már. Olvasd vissza. #2 és #4
2012. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Angol nyelvű cikk:

[link]



[link]

It sajnos sorakoznod kell, nem azonnali az eredmény. Firefoxot, és Chrome-ot szerintem azért tegyél fel, az egzotikus böngészőkre meg tesztelj online.


[link]

Ezzel megnézheted, hogy az oldalad tartalmaz-e hibákat, vagy nem szabványos elemeket. Ha ezen átmegy, akkor nagy az esélye, hogy korrektül jelenik meg különböző böngészőkben.


Sajnos a fenti megoldásokkal a javascriptet és a működést nem tudod tesztelni, csak a kinézetet.



Hasznos lehet még (bár nem a kérdésedre válasz):

[link]

[link]

2012. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!