Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan szoktátok áthidalni...

Hogyan szoktátok áthidalni azt a problémát, hogy a weboldalon használt betűtípus nincs benne az alap windows szettben?

Figyelt kérdés
??
2012. febr. 24. 14:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
amúgy amikor kerestem a hátteret semmit nem találtam :D az volt a tervem hogy lesz egy börtöncella keretnek de nem volt jó. mit ajánlasz az oldal darabolása helyett hogy ne dobja ki rosszul a kereső?
2012. febr. 24. 18:01
 12/21 A kérdező kommentje:
najó inkább hagyjuk ez túl nagy falat
2012. febr. 24. 18:03
 13/21 2xSü ***** válasza:
62%

Írtad, hogy most tanulgatod a honlapkészítést. Ez persze dicséretes. De azért van még előtted út bőven. Érdemes megfontolni, hogy nem kellene-e különválasztani a honlapkészítés tanulását és a tartalom készítését. Mire gondolok? Pl. nem kellene most azonnal megtanulni mindent, ha pl. egy jó blogot, vagy Facebook oldalt indítanál a témában. (Ez úgyis jobban passzol egy közösségi környezethez.) Persze csinálhatsz honlapot is belőle, ha már elég jól belejöttél, és tényleg úgy érzed, hogy nagyon profi rendszert sikerült összeállítanod.


Még egy kis tanács: Érdemes sok-sok honlapot megnézni kicsit nyitott szemmel. Keresd azt, ami miatt egy oldal nagyon tetszetősnek tűnik, vagy éppen nagyon amatőrnek látszik. (Pl. itt a gyakorikerdesek.hu -n nagyon zavarnak a talpas betűk, meg az, hogy nincs széle az oldalnak.)


Még egy tanács: Ne akarj egyedi lenni. Ami elterjedt és szokványos, az nagy valószínűséggel jó neked is. Láttam már olyan oldalt, ami fel akarta találni újra a menüt. Nagyon kreatív megoldás volt, de a legtöbb látogatónak nem tetszik, nem érti. A menüt fent keresi, vagy balra. A tartalomban legyél egyedi, ne az elrendezésben.

2012. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
egy minimális menü kell a linkeknek meg az edzésterveknek. nem tudom mi legyen.
2012. febr. 24. 18:31
 15/21 A kérdező kommentje:
azért ez az oldal is elég bonyolult. azt kéne hogy nem feldarabolni vagy minden bodyra tenni egy vissza az oldalra linket. ja ez lesz. jó lesz ez jó lesz. prmitív de szerintem használható ha kicsit beleásom magam hát ezt most csináltam pár napja.
2012. febr. 24. 18:33
 16/21 A kérdező kommentje:
meg nem is célom hogy pro weboldalakat csináljak csak a fegyencnek akarok
2012. febr. 24. 18:34
 17/21 A kérdező kommentje:
kiváló ötleteket adtál. ha kész lesz az újabb szebb használhatóbb oldal elküldöm.
2012. febr. 24. 18:49
 18/21 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

[link]

betűtípusokat hozzáadod a kollekcióhoz és jobbra lent van olyan,hogy use..

ott megadja a kódot,amit az oldalba kell illeszteni.

2012. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 2xSü ***** válasza:
#18 és #19: Ezek nagyon jók… lesznek pár év múlva. Az Internet Explorer jelenleg is használatban levő változatai közül nem mind támogatja 100%-osan. Tehát minden valamire való honlapkészítőnek minimum alternatív megoldást kell találnia rá.
2012. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!