Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tegyem szebbé a weblapo...

Hogyan tegyem szebbé a weblapomat?

Figyelt kérdés

Azt szeretném,hogy szebb és érdekesebb legyen a weblapom.De nekem már nem nagyon jut eszembe semmi így is sokat változtattam rajta.Szerintetek mit csináljak még vele?Ez a weblapom: [link]

LÉCCI SEGÍTSETEK :D


2009. jún. 7. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos, nekem ami legelőször feltűnt, az a jobb oldalon lévő szövegdobozok. Szerintem valami egyszerű, az oldal színvilágának megfelelő hátteret keress nekik, mert így hogy kép van alattuk, teljesen olvashatatlan.
2009. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előszöris felejtsd el a mozgó gifeket, csak elvonják a látogató figyelmét a tartalomról. Másodszor, törekedj az olvashatóságra, pl. a szövegdobozoknak állíts be egyszerűbb hátteret, ahogy az előttem válaszoló is írta. A szovegeknek ne állíts be hátteret, nem szép.
2009. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi.
2009. jún. 7. 16:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat :D
2009. jún. 7. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a honlapod. Nekem szebb :D de nem akarlak megsérteni. Tehát ez mlap. A mindenkilapja.hu elég alap oldal. De ehhez képest nagyon szép az oldalad. Hogyha szebb oldalt szeretnél tanulj php,html ismereteket vagy ott az e107... :) Sok sikert.. nem térek ehhez a témához szerintem vissza többet ezért ha lenne mégegy kérdésed a válaszom ez lesz :



www.google.hu xD :) na szia!


(Nagyon jó a honlap)

2009. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mivel ez az első honlapom gondoltam a mindenkilapja is megteszi igen az biztos,hogy nem sok mindent lehet vele csinálni,de szerintem nem egy rossz a mlp.És még egyszer köszi :D

2009. jún. 8. 18:08
 7/8 anonim válasza:

Ne haragudj,de szerintem elég gyenge a honlapod!Ráadásul giccses is!


Van egy program:Incromedia WebsiteX5

Tutorial: [link]


Ezzel csinálhatsz egy jó kis Weblapot.Nem akarok tanácsot adni,de megvásárolhatod,meg le is töltheted egy share-s vagy torrent oldalról!

2009. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó,köszi.

Valószínűleg ha lenne gyakorlatom a weblapszerkesztésben akkor jobb lenne,de mivel első honlapo így is örülök,hogy ennyit tudtam csinálni.Meg ha tudnék olyat hogy mindenkinek tetszen akkorolyat csinálnék,de nem tudok.Nekem elég amikor több a jó visszajelzés mint a rossz visszajelzés :D

2009. jún. 16. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!