Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom megoldani a...

Hogyan tudom megoldani a weboldalon, hogy egy látogató az általam felkínált néhány lehetőség (minta textúra) közül választva megváltoztathassa egy kattintással az éppen aktuális hátteret?

Figyelt kérdés
Mi erre a legjobb, leggyorsabb (és még szabványosnak is számító) megoldás?

2012. márc. 9. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

weboldalnak a hátterét, vagy a számítógépnek?

Weboldal háttérváltása CSS+Javascripttel megoldhatónak tűnik.

2012. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát, ha szabványos megoldásban gondolkodunk, akkor ugye eleve az a helyzet, hogy a honlap hátterét a css fájlban definiálod. (remélem, ez 'tudott')

ha így áll a dolog, nos, én tuti, hogy php get-tel állnék neki:

csinálsz x db css-t, és ?style=01 stb jellegű gombokat írnék, a html head-ben meg echoznám a css-t hívó tagot..

2012. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Heimdall:

Erre a gondolatra jutottam én is.

Kezdőként amúgy is sokkal kezelhetőbb számomra minden, ha külön van, külön meghívási lehetőséggel.

A működést és a funkciókat is sokkal könnyebb így átlátnom.

S mivel most tanulom ezeket a dolgokat, célszerűbbnek látom eleve úgy tanulni/csinálni, hogy a szabványosság kritériumainak s megfelelje.

Köszönöm a választ.

2012. márc. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!