Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért írja ezt a lapunk.hu?

Miért írja ezt a lapunk.hu?

Figyelt kérdés

EZT AZ OLDALT NEM FOGJUK INGYENESEN ÜZEMELTETNI!

Ha szeretnéd megtartani oldalad, rendeld meg bármely értéknövelt szolgáltatásunkat az Értéknövelt oldalon, ha ezt nem teszed meg oldalad hamarosan töröljük.


Mindenkinek ezt írja?Vagy csak nekem??


2012. márc. 9. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerü. A lapunk.hu adminjának egyre kevesebb a tárhely, és a honlapokat nehezebb üzemeltetni.

Ezt azért kaptad, mert vannak bizonyos szempontok, ami alapján a rendszer eldönti , hogy üzemelteti-e igyen az oldalad, vagy nem.

- például a játék kategoriában lévö oldalak tábbségét nem üzemelteti, mert nem fontos.

- vannak kulcsszavak: pl.: klán szo benne van az oldalad nevében, már nem marad ingyenes.

Nekem is törölték az egyik oldalamat emiatt.

3 dolgot tehetsz:

- Fizetsz a lapunk.hu-nál

- csinálsz egy uj oldalt, lehetöleg olyan névvel

, amit a rendszer ingyenesnek itél

- keresel egy másik ingyenes honlapkészitö rendszert. (uCoz-t ajánlom neked, én arra áltam át!)

Remélem tudtam segiteni, és kielégitö választ adtam!:)

jó éjszakát! :D

2012. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

eddig tartott az ingyenes időszak őnáluk,

a jövőben csak azok az oldalak maradhatnak meg ,amelyikért pénzt is kapnak,

ha te nem tudsz/akarsz nekik fizetni,akkor ennyi voltál nekik,és befejeznek veled minden kapcsolatot,

2012. márc. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem teljesen igaz.

Nekem van egy 3 éves lapom lapunk.hunál, és még sose irta ki.


Ja a fontos dolgot kihagytam;

csak a SOKAT LÁTOGATOT oldalakat tartják fent, és igen, a pénzkeresöket....


Szerintem menj át uCoz-ra. gyors, egyszerü, sok mindent tud, okos oldalad lesz korlátlan számban.

2012. márc. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
57 ezer látogatója volt,bár szerintem azért fogják törölni,mert 3 hónapig nem léptem be.
2012. márc. 10. 14:50
 5/9 anonim válasza:
Az én oldalamra is ezt írja ki , ezért az ucoz-ra váltottam. Azt ajánlom neked is , sokkal egyedibb honlapokat tudsz vele készíteni.
2012. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hány napon belül fogják törölni az oldalam?
2012. márc. 10. 16:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, de ha belépsz adminba, akkor napra pontosan jelezni fogja. Nálam 2 hét mulva törölte az e-mail után.


Szerintem álj neki az uj oldaladnak, mert akkor még van esély megmenteni azt, amit a jelenlegi oldaladon csináltál.


(ha uCoz-ra váltasz, irj PM-et, és segitek ha kell)

2012. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem e-mailt sem küldtek róla...de hol tudom megnézni,hogy mikor törlik, be vagyok lépve,csak nem látom sehol?
2012. márc. 11. 12:39
 9/9 A kérdező kommentje:
[link] most belekezdtem :D
2012. márc. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!