Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ez melyik WP-téma? Ha előfizet...

Ez melyik WP-téma? Ha előfizettem egy domain névre, és azon warez dolgokat tartok akkor engem beperelhetnek? Ki mit tud erről?

Figyelt kérdés

[link]

Érdekelne hogy ez melyik WP téma

aki tudja legyen szíves linkelje be

meg még azt szeretném hogy van olyan,hogyha előfizettél egy domainre,akkor vannak ingyen tárhelyek

Azt a tárhelyet hogy tudnám felhasználni az én weboldalamhoz(WP)?


2012. márc. 10. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak olyan robotok amik minta alapján megtalálják a licence alatt futó tartalmakat.


Ha nem egy komoly weboldal és nem használod a regisztrációnál a valós adatokat nem lehet gond. De komolyabb weboldalaknál porul lehet járni warez témákkal.


Tehát nem ajánlott. Az meg hogy hogyan tudnád felhasználni, a válasz egyszerű. Meg kell tanulni használni a WordPress t. Lynda.com :)

2012. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tolvaj vagy, számíts a büntetésre is. Vagy kezd el saját szellemi vagy egyéb terméket létrehozni!
2012. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!