Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Segitség, hogy kell össze...

Segitség, hogy kell össze kapcsolni az oldalakat? És milyen honlap-al kezdjek?

Figyelt kérdés

Én a segitségeteket szeretném kérni..

honlapot szeretnék csinálni,,,

Kezdetekben megtanultam a HTML-t aztán CSS PHP-

szóval ezekkel tisztába vagyok hogy mik azok és hogy kell használni...

Notepad-ban megirtam egy két oldalt,,HTML-bel.

Na de ezekkel most mit csináljaK,??? azt szeretném hogy legyen egy honlapom

menüpontokkal pl zeneletöltés, filmek és ez az... ezeket megirom mind HTML-ben...

de mit ajánlotok?


Milyen oldalra tegyem fel?? elöször az mlap-al probálkoztam, de olyan egyszerűnek nézz ki, modulok minden...

most a hupont.hu-val probálkozok de nem fog meg.

Tárhelyem az már van, www.4shared.com

+ még annyit hogy a főoldalt is én szeretném megszerkeszteni, hogy a menük oldalba legyenek stb...

mert az mlap-nál is egyforma kocka, egymásután jön az összes..


az alapfogalmak megvannak, de ma utána akartam nézni és még jobban öössze szavarodtam,


2009. jún. 13. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szentem tölts le egy ingyenes CSS-t innen

[link]

itt van nagyon sok CSS+egy alap html,ami tartalmazza a hivatkozást a CSS-re így azt használja!

ebbe a html-be fake szövegek vannak írva ,azért,hogy ezt te tudd átírni arra amire akarod.menüpontok neve,irások mindent irj át arra amit akarsz! aztán a menüpontoknál ugye ha hivatkozol rá pl."valami.html" Dreamweaverben készítsd el egy Templattel,vagy ha ez túl nehéz,egyszerűen nyisd meg még egyszer azt az alap html-t amit adtak és hozd létre az összes menüpontot. Aztán Elmented mindet szépen,feltöltöd a tárhelyre és kész is.

Ja egyébként, az illegális oldalakat mindenhonnan törlik!!

2009. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem kösz :D

de feltöltöm egy tárhelyre

és aztán?? milesz az oldalam cime? linkje??

2009. jún. 14. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:

hát,amilyen cimre regisztárlsz,te választhatod meg!

de ingyenes oldal cime csakk ugy lehet,hogy utána van valami más is,általában a tárhelyszolgáltató neve.

Pl. extrán a cime : amittevalasztasz.extra.hu,vagy a freeweben : amittevalasztasz.fw.hu

ezen a cimen lesz elérhető. a tárhelyre pedig ftp-vel tudsz feltölteni.

2009. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elindult a mlap 3.0
2010. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!