Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lenne egy kérdésem. Hogy...

Lenne egy kérdésem. Hogy tudok joomlahoz aristerrel készített sablonba . SWF flash háttér fájlt beilleszteni?

Figyelt kérdés
az lenne a lényeg, hogy egy flash animáció lenne a háttér és erre mennének a cikkek és a többi. ha lehet olyan kérésem lépesről lépesre írjátok le nekem :) köszönöm. ha simán átírom a háttér fájlt az én swf-mre sajnos nem jelenik meg semmi.

2012. ápr. 8. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Háttérbe animációt? Jaj, nekem! Ez ügye nem komoly!

Az Artisteerben a fejlécbe tudsz flasht beilleszteni, háttérbe nem.

2012. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké :) bár komoly, de akkor mivel tudnék sablont csinálni amibe bele tudom rakni a flash hátteret? vagy ha nem joomla akkor wordprees vagy valami más? nagyon meg tudnám köszönni.
2012. ápr. 8. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudok flash háttérről, de animált gifről sem weboldalhoz. Nem támogatott.

Teljes webhelyet meg lehet csinálni tisztán Flashben, de amit te szeretnél, az ismereteim szerint nem fog menni, Joomlaban biztosan nem. A böngésző sem támogatja.

Olyan megoldást tudok csak elképzelni, hogy css-el a flash fölé húzol más tartalmat.

2012. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem, tudom, de hallottam már olyan web oldalról ami úgymond flash és "normál" keveréke,de rendben ha nem hát nem.

a joomlahoz még értek a wordpress is megy, de hogy tudom megoldani amit javasoltál?

2012. ápr. 9. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én most nem fogok neked css tanfolyamot indítani itt, bocs.
2012. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!