Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy készíthetek saját weblapot?

Sackboy kérdése:

Hogy készíthetek saját weblapot?

Figyelt kérdés
Szeretnék már évek óta weboldalt,fan page-okat stb. készíteni,de csak most lett komolyabb,és nem tudom,hogy mit tegyek. Köszönöm a segítséget

2012. ápr. 11. 20:37
 1/9 A kérdező kommentje:
[link] Ez egy példa,hogy ilyen féle funkciókat,menüpontokat és kinézetet szeretnék. Tudom nehéz megtanulni,de szeretném,ha segítenétek elindulni
2012. ápr. 11. 20:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

most mellőzöm a szokásos észrevételeket.

Szóval, ha komoly a szándék:

1.) html és css nyelvek megtanulása.. ha autodidakta módon szeretnéd= nem tanfolyamra6suliba járni, akkor vagy vegyél a témában tankönyvet, vagy keress a neten oktatóanyagot...pl :


[link]


ez egész korrekt alapnak...


pár hét/hónap múlva várunk szeretettel, mondjuk a többit!

2012. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint vagy egy sharepoint designer-el vagy Kompozer-el állnék neki. A netről le lehet szedni egy csomó sablont, minden le van írva mit hogy kell csinálni. Igazából egy alap weboldalt amin csak szövegek, menü, meg link van nem is nehéz összehozni. Olyanokat már nehezebb ahol külön flash vagy javascript alkalmazás van, de az egyszerübbek még abból is könnyen elkészíthetők.
2012. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ezt még akartam linkelni : [link]


ez is elég jó anyag...

2012. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Heimdall jól beszél, első lépésben tanulni kellene a weboldalak készítéséről, MINIMUM html és css terén.

Aztán kicsit az effektekhez lehet javascriptezni (segítség lehet a jQuery library).

Meg persze, ha komolyabb dolgot akar az ember, akkor nem árt a php-vel vagy egyéb szerver oldal nyelvvel is megbarátkoznia és persze ehhez az sql nyelv is igen hasznos lesz, hogy adatbázisokat is tudjon használni.

2012. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20:49 Html meg css mi a francnak. Ott van alapból 5 cms rendszer amit azzá alakítasz át mivé akarsz. A sima blogtól, a társkereső oldalon keresztül, az apróhirdetés oldalig befejezve a fájlfeltöltővel és a webshoppal. Kinézet, design meg annyi van rá mint égen a csillag.. Átalakításához meg nem kell akkora css meg html tudás.
2012. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulni hozzá:

HTML (ezzel tudod rendezni, formázni a weblapot, szöveget)

CSS (szebbé teszi az oldalt, színesebbé, stb.)

PHP (ha akarod, hogy valami történjék a weblapodon (pl.:hozzászólás, regisztráció)) + MySQL adatbázis kezelése (PHP-hoz)

2012. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg a JavaScript-et kifelejtettem (eseményekhez (onmouseover, onmouseout, onclick), alert, popup, mozgó, interaktív cuccok), meg az Ajax is jól jöhet még.
2012. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mostmár tényleg :P Bejelentkeztem tanfolyamra,már alakulgat a tudásom :P Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 14. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!