Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet így levédeni a...

Hogy lehet így levédeni a képeimet a weboldalamon HTML-be mint itt a gyakorikérdések oldalán?

Figyelt kérdés

Erre gondolok mint a gyakori kérdések fejléce, a "saját menü", kategóriák láthatóan képbe vannak megcsinálva de nem lehet belehúzni bármilyen mappába vagy éppen másként menteni.

CSS-be, Javascipt-be vagy bármilyen html-es kóddal meg lehet oldani?



2012. ápr. 18. 10:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ezért nem lehet:

[link]


Egy png fájl meghatározott részei vannak megjelenítve egyes helyeken.

2012. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Itt a módszer!

[link]


Egyébként, aki ért egy kicsit a képszerkesztéshez, gyorsan kivágja a képnek a részeit, és máris úgy használja fel, ahogy azt csak akarja.

2012. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Ez nekem nem csinál semmit

Én lopás védelmet szeretnék mivel az egész oldalam képekből áll. (png és jpg típusú gépekből) és azt szeretném hogy ne lehessen egyszerűen lelopni az oldalról.

2012. ápr. 18. 10:44
 4/23 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 18. 10:51
 5/23 A kérdező kommentje:
Csak valami scipt kéne vagy css ami levéd mindent egy kóddal
2012. ápr. 18. 10:52
 6/23 Pj0tr ***** válasza:

Nem vagyok profi, de a szakmában dolgozok. Még nem találkoztam olyan oldallal, ahonnan nem tudtam lementeni egy képet, ha akartam. Alapvetően azért lehetetlen, mert átkerül a felhasználó gépére az esetek x%-ban és innen már a felhasználó kezelheti, ha tudja hol kell keresnie :)

Ha letiltod a cache-elést, akkor egyrészt szar lesz az oldal, mert minden oldalbetöltéskor az egész tartalmat újra le kell húzni, másrészt ezzel csak lassítanál, hiszen belekukkantok a forrásba és máris megvan a kép elérési útja. Egyszer összefutottam olyannal is, hogy csak thumbnail képek voltak a galériában és mindenféle js bűvészkedéssel nyított meg egy másik oldalt, de ott sem volt nehéz visszakövetni.

2012. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én is tudom hogy nem lehet

De most hogy megértsd kattints a gyakori kérdések fejlécéra és keresd meg a kép mentés másként gombot

Ha nem találtad akkor végre megérteted mit akarok elmondani...

2012. ápr. 18. 12:19
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy nem lehet, akkor miért kérdezgeted?
2012. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 legendavagyok01 ***** válasza:

[link]

Végül is ezt is le lehet menteni Kép mentése... megoldással, csak előtte Háttérkép (Kép) megjelenítése.

(Én eleve így szoktam képet menteni, mert ilyenkor a nagyobb képet kapja az ember, nem amit az oldal megjelenít, sokszor kisebb felbontásban.)

Szóval a dolog ellen küzdeni tényleg felesleges, bármit le lehet menteni, talán egy bonyolult vízjel jobb, hogy mégis lássák, kié a kép, azt nehezebb eltávolítani földi halandónak.

2012. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

[link]

Menj le itt az oldalon a 4. pontra!

a középső képen próbálj nyomni mentés másként parancsot! -.-

Nem azt kértem hogy bizonyítsátok be hogy így is úgy is le lehet menteni hanem hogy hogyan lehet az ilyen image protection-t az egész oldalra kivetni nem csak egyenként ilyen háttér szabványokkal.

2012. ápr. 18. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!