Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » G-Portal és uCoz: A táblázatba...

G-Portal és uCoz: A táblázatban sokkal nagyobbak a betűk. Mik a pontos méretek?

Figyelt kérdés

Tehát... Igazából a G-Portal kell most nekem, az uCozt azt csak arra írtam, hogy az is ezt csinálta. G-Portalon mi az alapértelmezett betűméret, és betűtípus? Ha számít, akkor "Alga" sablonom van.


Megpróbáltam 12-s betűméretre állítani a táblázat szövegét, de az még nagy, míg a 11-s kicsi, tehát gondolom a betűtípus sem stimmel.


2012. ápr. 30. 14:44
 1/1 anonim válasza:
szia! Ez sablontól is függ. Te az alga sablont választottad. Az nem tudom milyen, de azt hiszem az alapértelmezett a beton stílus. Ha a beton stílust állítod be, akkor állíthatsz a stíluson is (tehát css kódot adhatsz hozzá), amiben megadhatsz akármit! alap betűtípus, betűszín, méret, linkek színe, kiemelések színe.. nagyon sok dolgot. Portálépítős oldalakon utána is tudsz nézni, és találhatsz is pár ingyenes css kódot. :)
2012. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!