Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A nulláról szeretnék megtanuln...

A nulláról szeretnék megtanulni egy honlapot összerakni (olyan blog szerűséget mint a blog.hu vagy blogspot.com legtöbbje) Ezt hogy tudnám megtanulni és mennyi idő alatt? Van valamiféle képzés ahol ilyeneket lehetne tanulni pl OKJ-s?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy olyat szeretnél összehozni amire mások tudnak regelni és tudják használni? Vagy csak saját magadnak egyet? A második pár hónap alatt elsajátitható,akár önszorgalommal is.
2012. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A webprogramozó szakképzés az, ahol el tudod sajátítani a webszerkesztéshez szükséges ismereteket. Az alapok (HTML, CSS) elsajátításával viszont önállóan is megpróbálkozhatsz.
2012. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak saját magamnak,ahova csak én írhatok. És van ehhez könyv vagy milyen forrásokat tudnék használni az elsajátításhoz?
2012. máj. 5. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ:

Ha programozási nyelvvel szeretnél blogot csinálni (pl. html,php) az eltart egy darabig, de ha egy olyan honlapon ami kifejezetten ezért jött létre, hogy azok is tudjanak blogot csinálni akik nem értenek a programozáshoz (pl. web4, gportal) akár rögtön bele is vághatsz, 5 perc alatt át fogod látni.

2012. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először tanuld meg a HTML-t,akár netről is . Aztán ehhez jöhet a CSS. Ezután php vagy javascript. Én ezeket javaslom,de van nagyon sok féle lehetőség. Könyvesboltban találsz egy csomó könyvet, vagy a neten segéd anyagokat.
2012. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy blog vagy egy egyszerű weboldal összeállítása szakismeret nélkül is lehetséges. Csak némi angoltudás kell hozzá, mert a szolgáltatók általában ezt a nyelvet használják. Néhány ötlet:

www.weebly.com

www.blogger.com

www.wix.com

www.wopop.com

www.doodlekit.com

2012. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem a WordPress kéne neked.

van saját adminja, és a honlap is a tiéd, csak a tárhelyet kell beszerezned.

a WP telepítése egy tudás nélküli embernek (pl nekem) sem nehéz.

ha segítség kéne WP telepítéshez keress rá youtube, vagy írj privátot!

2012. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bdr75 válasza:
Instant "gyorstalpalót" itt találsz: [link] Tőled függ milyen gyorsan tanulsz.
2012. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!