Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék készíteni egy...

Szeretnék készíteni egy internetes magazint és ehhez már folyamatban van a domain regisztrálás és most azon stresszelek, hogy milyen tartalomkezelőt használjak hozzá?

Figyelt kérdés
Én wordpressre gondoltam és ehhez kellenének még tanácsok, tippek. (alap fogon html és css dolgok mennek) Mit tudnátok javasolni?

2012. máj. 9. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz túlzottan hozzá a Wordpress ideális választás.


tippnek meg jó tanácsnak nem tudom mit vársz, kezd el az oldalukon nézegetni a bővítményeket, és ami úgy gondolod, hogy hasznos lehet azt mentsd le, meg körültekintően válassz sablont, mert egy jó sablon sok anyázástól megkímél. kb ennyi

2012. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Wp-t. blognak az a legjobb.


Kell egy f@sza kinézet, meg fb share plugin azt kész is. A többi a tartalomra épül, de ahhoz ész kell és nem plugin.

2012. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!