Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy olyan kis méretű honlapot...

Egy olyan kis méretű honlapot szeretnék, ahol a webszolgáltatóhoz nem kell belépni havonta vagy évente, hogy automatikusan ne szünjön meg a felhasználói fiókom. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Egy csomó helyet kipróbáltam, de egy idő után töröltek, mert nem frissítettem, nem léptem be. És többnyire ilyen helyekre nem is tudtam újra regisztrálni, mert bár töröltek, de az adatbázisban mégis bent voltam, és ezért nem tudtam ugyanolyan névvel újracsinálni. Sőt mezek a helyek legtöbbször le sem érhetők semmilyen formában, lásd pl. freebase.hu.

2012. máj. 13. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
fizess elő egyre, ott nem foglalkoznak azzal hogy belépsz e vagy sem.
2012. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem tényleg csak néhány kilobyte kéne, és arra elég drágák. De ha van valahol adat szerinti fizetés az is jó, csak ne kelljen domaint meg minden szart külön intézni. Domain nekem bármi jó egyébként is, nem kell saját.
2012. máj. 13. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, ilyen kis tételben senki sem árul.


Több lenne az eladó költsége mint a bevétele.


Fel kell tenni ingyenesre azt kész, azok is elég megbízhatóak, havi 1x belépsz azt el is van felejtve.

2012. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!