Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nincsen valami ingyenes...

Nincsen valami ingyenes webtárhely lehetőség, esetleg állami, pl. művészeknek, vagy más közhasznúaknak, akik mondjuk pár kilobytot szertnének csak feltölteni, de azt stabilan?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

vannak szolgáltatók, akik ingyen biztosítanak pár100megát, cserébe a domaincímed az ő domaincímük alcíme lesz (pl. www.tecimed.szolgaltatocime.hu), valamint reklámcsíkot helyeznek el az oldaladon.

én személy szerint az ultrawebnél vagyok, adnak 200 megát, kicsi statikus weboldalak leteszteléséhez ideális

2012. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ott van reklám?
2012. máj. 13. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
van, egy felső reklámcsík.
2012. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van reklámcsik nélkuli asszem 000webhosting.com googleben keress rá
2012. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De Magyarországon nincs ilyen? Vagy az állam nem szokott pályázatot kiírni legalább?
2012. máj. 14. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem nekem is jol jött volna ilyen állami mert zenész vagyok de sajnos nem :\\
2012. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!