Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Google-nál vásárolt egyedi...

Google-nál vásárolt egyedi domaint át lehet írányítani Tumblr blogra?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vásároltam a Blogger oldaláról saját Google-fiókot, egyedi domainnel. Azért, hogy a bloggeres blogom ne csak a felhasználónév.blogspot.com URL-ről legyen elérhető, hanem "normálisan" is. Ezzel idáig nincs is gond. Használom viszont a Tumblr-t is, és mostanra úgy formálódtak a szokásaim, hogy a Bloggeres blogomat törölném, a Tumblr maradna, viszont a domainemet szeretném átirányítani. Viszont, ha beírom a beállításoknál, és rányomok a domain tesztelésére, a következő hibaüzenetet kapom:


This subdomain's CNAME is not pointing to Tumblr. It is currently set to “ghs.google.com”.


You need to change your subdomain’s CNAME to:


domains.tumblr.com


Értem én, hogy nem jó, meg hogy valamit át kell állítani, de az informatikához annyira már nem értek, hogy tudjam is, mihez nyúljak, meg hogy egyáltalán a meglévő domainem használható-e a Tumblr-hez. Mert nyilván nem szeretnék újat se venni, meg a mostanit se szeretném elhanyagolni, mert a levelezésemet is a domainhez járó fiókból bonyolítom, viszont pusztán a levelezés miatt meg luxusnak érzem fenntartani.

Valaki esetleg?


Köszönöm előre is!


2012. máj. 17. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
guglis aldomant nem fogsz tudni átirányítani a tumblerre.
2012. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem aldomaint akartam, hanem rendeset, de közben már sikerült, csak pár dolgot át kellett írnom a Tumblr számára a mélyebb beállításokban.
2012. máj. 23. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!