Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az iframe-k használata valóban...

Az iframe-k használata valóban megnehezíti a keresőoptimalizálást?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy a keresőmotorok nem szeretik ha ilyen megoldásokkal találkoznak a weboldalakon.

Félreértettem valamit?



2012. máj. 18. 08:23
 1/5 Csiß ***** válasza:

Neten találtam nem saját:


"abban az esetben ha az ifrémben megjelenített fájl a honlap tárhelyén van, és nincs se robottal se noindex-el tiltva a kersők számára simán leindex-elik az anyagot, de nem az iframe utasítást tartalmazó oldal anyagaként, hanme önnálóan."

2012. máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként nem kell annyira ráizgulni erre a keresőoptimalizálás témára. A mai világban fontosabb hogy fent legyen az oldal a fészbookon és ott legyen elég lájkja. Ha meg már több ezren látogatnak naponta úgy is elől leszel a gugliban.
2012. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
valamint hanyagold az inline framet
2012. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem fontos az optimalizálás mert hiába vagy fen a facebook-on egy ugyan ugy a facebbokkon szereplő oldal amit optimalizáltak és kevesebb látogatója van megfog előzni.

Az optimalizálás segiti a robotokat eligazodni az oldalon felismerni a tartalmát.

Egy nem optimalizált oldalon a képeket képnek ismeri felamíg egy optimalizált oldalon már a kép tartalmával is tisztában van. Ha egy autós oldalon feltöltesz egy autós képet célszerü ha a keresők is tudják, hogy az egy autó és nem puztán egy valamilyen kép. Egy nemtudom milyen tartalmu képet te hova hellyeznél a keresőbe még ha sokan is megnézték vagy lájkolták, de mit.

2013. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen, nagyban nehezíti az optimalizálást.

Google Webmesterben vagy más teszt szoftverben (online vagy offline) nézd meg, hogy mit lát a robot.

Googleban keress: search engine simulator, googlebot simulator.

2013. júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!