Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi lehet a baj a facebook...

Mi lehet a baj a facebook tetszik gombbal?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Tehát blogokon szokott lenni a bejegyzések alatt facebook tetszik gomb, amire kattintva megosztja az üzenőfalamon az adott bejegyzést. Pont úgy, mintha én azt kézzel tenném közzé (tehát látszódik a tartalomból valamennyi, ha kép van a bejegyzésben, akkor az látszódik kicsiben).


Viszont észrevettem mostanság, hogy pár oldalnál (köztük az enyémnél is) nem úgy osztja meg a bejegyzéseket, ahogy kéne. Megosztja, de eldugja az üzenőfalamon és csak a bejegyzés címét jeleníti meg. Így:


[link]


Én wordpress-t használok, de úgy vettem észre más weboldalaknál (pl. faviccek.hu) is jelentkezik ez a hiba. Egyes oldalaknál pedig úgy működik, ahogyan kell.


Mi lehet a probléma?



2012. máj. 20. 20:00
 1/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Viszont nekem a facebook like-al akadt problémám, és nem a megosztással. Valójában a megosztás gombot jobban szeretem, de annál egy bejegyzés megosztása 2 kattintás, míg a like gombnál csak 1. Ez pedig a mai lusta világban rengeteget számít...


További szép napot!

2012. máj. 21. 11:21
 2/4 anonim válasza:

Azt, hogy a Facebook mit jelenít meg egy linkről, be lehet állítani az adott oldal forrásában. Erre utaltam az előbb, ettől van az "eldugja az üzenőfalamon".

Ha szükség van rá, igen olcsón elvégzem az ilyen feladatot.

2012. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlatod, de a jövőben webprogramozónak fogok tanulni, így nekem nem csak az fontos, hogy "múkodj", hanem hogy tanuljak is belőle valamit.
2012. máj. 24. 11:41
 4/4 A kérdező kommentje:

A megoldásra a prog.hu-n jöttek rá. Először is ha valami hiba van, akkord érdemes ide beírni a problémás linket/linkeket:


[link]


Itt leírja mi a hiba, és megoldást is javasol.


Nálam a gond az volt, hogy rossz volt a megadott admin id. Ezt kicseréltem arra az alap id-re, amit a facebook azoknak szán, akik nincsenek fent a facebook-on.


Sok sikert mindenkinek!

2012. máj. 24. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!