Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legalkalmasabb CMS...

Melyik a legalkalmasabb CMS rendszer, ami egy kisvállalkozás honlapjához tökéletes?

Figyelt kérdés

kiemelem: nem blog-os kell.

lehetőleg legyen webáruház is.



2012. máj. 22. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
joomla
2012. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Manapság már nem számít, hogy blogos vagy nem. A Wordpress nagyon flexibilis és sokrétűen használható és különböző témák illetve pluginek szerezhetőek hozzá (letölthető vagy megvehető), már rég nem egy blog. A másik lehetőség a Joomla, de szerintem a WP-s témák sokkal kifinomultabbak.
2012. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint user és mint developer is a wordpresst ajánlom.
2012. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Wordpress. Komolyan, de komolyan mindenre jó.
2012. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Worpress mert egyszerű, igaz az blogos, de néhány bővítmény és egyből olyan lesz mint szeretnéd, vagy pedig Drupal. Ez utóbbi már komolyabb, de több lehetőség is van benne. Webáruházat rendszerint inkább drupal alapokra építkezve szoktam csinálni.
2012. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Drupallal csináltam pár webáruházas oldalt itthon, gyakorlásképpen. Übercart nevű webshop motort használtam hozzá, nekem nagyon bevált.
2012. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. máj. 22. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!