Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy weblapot szeretnék készíte...

Egy weblapot szeretnék készíteni, java vagy asp. Net környezetben. Mit ajánlotok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A c#-ot jobban szeretem és ismerem, viszont nem vagyok tisztában azzal, hogy windowsos szerveren elhelyezni a dolgaimat mennyi hátránnyal jár a java + linux (vagy windows) megoldáshoz képest.


Továbbá ha mssql-t szeretnék használni adatbázisként ez további költségekkel jár? Maradjak a mysql-nél?


Úgy látom, hogy ha szeretnék egy honlapot hostolni azt viszonylag olcsón meg lehet úszni...


Mi teszi indokolttá a szerver bérlést? Mi az amit egy sima honlap hostolással nem tudok megcsinálni?



2012. máj. 29. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Weboldalakhoz leginkább a php a szokás.

A javas megoldás (szvsz) nem a legjobb, sőt nekem elég instabil volt. (Néha ment, néha nem, stb...)


Egy webhostot ha veszel, akkor ott csak olyat tudsz futtatni, amit engednek. Jó eséllyel egy sima táron nem fogsz tudni javat futtatni, illetve mssql sem biztos, hogy lesz.

Ezért indokolt lehet egy szerver bérlés, hogy azt használhass amit szeretnél, illetve van pár eset, amikor mondjuk speciális beállítást vagy kódot szeretnél futtatni.


Nekem például a szakdolgozatomhoz külön szervert volt célszerű bérelni, mert a PHP-s felület mellé használok pythont is és kellett pár plussz beállítás, hogy minden jól működjön.

2012. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sok ingyenes webszolgáltató (atw, uw stb.) ad localhostos mysql, ami ingyenes. És én is a php-t ajánlom.
2012. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!