Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyire valószínű, hogy...

Mennyire valószínű, hogy kipróbálnátok egy projektbe szervezhető PHP szerkesztőt?

Figyelt kérdés

Nekiláttam egy szintaxis kiemelős szerkesztőnek, amivel projektbe lehet szervezni a php oldalakat. Úgy kell elképzelni, mint az Eclipse projekteket, Mono/Visual Studio solution-t. Mindennek megvan a helye rendszerezve. Külön lenne a View-hoz tartozó dolgok: html, js, képek, média

Külön a Control: osztályok php nyelven

Külön a Modell: az üzleti logika, az adatbázisok elérése

Igen, tehát MVC modellet alkalmazna és lenne még pár plusz funkció: előre megírt template osztályok, absztraktok, interfészek megvalósítását automatice legenerálná (amik mindenképp szükségesek hozzá). Programtervezési minták template beszúrási lehetősége.

Ráadás: lehetne Winform alkalmazást készíteni, amit BAM compilerrel valósítana meg. Igen! Winform alkalmazás PHP nyelven.


Kipróbálnátok? Tudom, hogy mostanság a Python a menő, de ez más terület.



2012. máj. 30. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kár újra feltalálni a kereket, de ha nagyon bízol benne, akkor tedd fel a dolgot sourceforgera vagy google codera, és kezdjetek el többen dolgozni rajta. Egyedül nem fogod tudni se eladni, se elterjeszteni, se normálisan megcsinálni.
2012. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van már ilyen? Én kerestem, de csak hasonlókat találtam.
2012. máj. 30. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Tuti van egy halom hasonló cucc.


Jó nagyot álmodni, de elsőnek igaza van, hogy ez tényleg jó legyen, ahhoz egy ember kevés!

2012. máj. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó ötlet és én nem találkoztam hasonlóval mármint a winform php nyelven:D én szívesen megnézném
2012. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az csak a plusz. Azon kívül olyasmire kell gondolni, mint például az asp.net fejlesztő környezete.
2012. máj. 31. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!