Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy weblap designom, hogy...

Van egy weblap designom, hogy tudok belőle rendes weblapot készíteni?

Figyelt kérdés

Tehát elkészítettem a kinézetét, gombokat, mindent egy PSD fájlban. Dreamweaver-el próbáltam, de ott nem ment, nekem olyan program kellene, amiben nem kódokkal kell weblapot létrehozni, hanem "azt kapod, amit látsz".


De pl egy legördülő menüt hogyan tudok készíteni ilyen módon? És a galériát például hogy tudom majd frissíteni?


Van erre valami egyszerű program?


2012. jún. 3. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Tudod kell, hogy mit akarsz, és mi kell hozzá. Legördülő menühöz valami javascript kell, vagy html5, a galéria meg csak attól függ, hogy milyen. javaslom tanuld meg a htmlt, és a css-t, meg egy kis js-t
2012. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

erre tényleg nincs program!

tanulj meg programozni vagy kérj meg egy profit (mint én) , hogy csinálja meg neked!amúgy designtől függ....

mert pl egymás alatti menübe szerintem nem lenne jó egy legördülő menü.....

föltöltöd a desingot (vagy elküldöd) és én megcsinálom neked!

de , hogy ne csak offoljak keress rá ezekre a kulcsszavakra googlében:

Javascript onmouse over,HTML legördülő menü,Javascript legördülő menü,program ami helyettem elkészít egy weblapot :)

2012. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legördülő menü készítéséhez semmilyen programozási nyelvre nincs szükség, elég hozzá a CSS és HTML ismerete.

[link]


A design honlapon való felhasználásához pedig szükséged lesz a webfejlesztéshez kötődő nyelvek ismeretére. Minimum HTML-re és CSS-re.

2012. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Véletlen nem az a fantázianeved hogy BiShop? :D
2012. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a bajom, hogy nekem állandóan frissülő weblap kell, tehát aminél pl a galériát tudom frissíteni - és ehhez ne kelljen extra tudás, csak az, hogy betallózom a képeket... mennyi egy ilyen, ha nekem megvan a design? horizontális menüm van és ehhez kell legördülő menü, 5 menüpont, 3 ebből legördülő.
2012. jún. 3. 20:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy weblapnál legtöbbször a képi elemek megalkotása a legrövidebb munkafolyamat. Ennyi információból nem lehet normális árat adni egy ilyen honlap elkészítéséhez. Mivel írod, hogy te szeretnéd frissíteni a honlapot, ezért neked dinamikus weboldal kell, ami már a drágább kategóriába tartozik. A dinamikus weboldalak ára nagyon változó lehet. Ezt általában a megrendelői igények határozzák meg.

Kipróbálhatsz esetleg egy CMS-t, de akkor is szükséged lesz minimális honlapkészítési ismeretekre, főleg akkor, ha teljesen egyedi designt akarsz felépíteni.

2012. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Drone007 ***** válasza:

Ami neked kell, az egy webdeveloper, aki elkészíti a designból a sitebuildet, a workbuildet, és alá rak egy olyan admin felületet, amivel neked csak annyi gondod lesz, hogy "betallózd" a képeidet, szövegszerkesztőn feltöltsd a tartalmaidat. Egy weboldal elkészítésének első fázisa a webdesign. Ez megvan, ez jó, de ez a melónak a 10-20% csak.

Próbálkozhatsz cms-ekkel (joomla, wordpress, phpfusion ...), de sajnos az egyedi designt csak akkor látod viszont weblap formájában, ha egy profit bízol meg. És egy profi pénzbe kerül.

2012. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát ez sajnos ennyire nem lesz egyszerű főleg ha nem is konyítasz hozzá. Legördülő menühöz pl nem feltétlen kell js, én html/css-ben csináltam, de megszenvedtem vele, pedig ezt tanultam. Galériákból sok félét le lehet tölteni netről ami jól néz ki, azoknál le van írva angolul, hogy mit hol kell átírnod blabla, az nem egy nagyon bonyolult dolog szerintem.


23/l

2012. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!