Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy új közzöségi oldal,Ti...

Van egy új közzöségi oldal,Ti regisztrálnátok rá? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
www.publicspirit.hu!

2012. jún. 7. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem anno a FB-kal is fenntartásaim voltak. Nem is vagyok fent rajta. Kitudja ki használja fel az általam megadott adatokat... ÁSZF ide vagy oda...
2012. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért mert senki sincs fent rajta.
2012. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Régen az emberek egymást jelentgették, most meg mindenki magát.
2012. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert van egy új közösségi oldal, regisztrálnom kéne rá? A Facebookon sem azért vagyok fent, mert annyira érdekel, sőt, még a szolgáltatások minőségét sem szeretem, egyszerűen csak hasznos. Böngészel az interneten, már mindenhol ott van a "megosztás" gomb. A Facebook az elsőszámú, de a Google+ meg a Twitter élesen követik . Mit tud ez a "publicspirit" amiért regisztrálnom kéne rá? Tulajdonképpen ez a "közösségi oldal" nagyon fel lett fújva annak idején (meg még most is fel van fújva), amit ott tudsz csinálni azt meg tudod csinálni egy jobb fajta fórumon is.
2012. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
minek még egy?
2012. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A közösségi oldalak csak úgy használhatóak ha közösség van rajtuk. Egy frissen indulón pedig nincs, mert már mindenki fennvan n+1 másikon. Lekéstél róla, mintha ma szeretnél ingyen e-mail rendszert indítani (mondjuk 2 megás tárhely mellett), vagy warez ftp-t.
2012. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

most komolyan?

facebook like box....

te normális vagy margit?

2012. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egy közösségi oldal valóban csak úgy működik ha sok ember van rajta, de ha ez miatt nem regisztrál senki, akkor soha nem lesznek rajta annyian , hogy regisztráljanak.. ez egy paradoxon XD
2012. jún. 8. 13:56
 9/11 anonim ***** válasza:
pár embert biztos össze tudsz szedni, és ha azoknak tetszik ők is tovább fogják hirdetni.. Nehezen, és lassan de valamennyire gyűlni fognak..
2012. jún. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tegyél bele olyan funkciót amit az fb-n a többség utál és jönni fognak a népek!
2012. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!