Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek ez még "kúszni"...

Szerintetek ez még "kúszni" fog feljebb?

Figyelt kérdés
Kicsit ráültem az oldalam optimalizálására, mivel szeretném hogy adott kulcsszóra előre kerüljön a google-ban. Jelenleg 1 hetes variálás, "fejlesztés"-t követően most a google már beindexelte az index.html fájlom, és a 45-ik helyre sorolt (5.-ik oldal). Azelőtt jelezve sem voltam az adott kulcsszóra majd hirtelen ide dobott. Szerintetek ez még javulni fog? várjak kicsit.. mig újra hozzányulnék a forráskódhoz.. (változtatás végett?)
2012. jún. 17. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem várj még vele...

növeld a tartalmadat és a benne lévő kulcsszavakat!

2012. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokat segít, ha a title-ben benne van az adott kulcsszó.
2012. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 compactegon ***** válasza:

illetve vedd számításba, hogy ha sokat kattintasz az oldaladra, akkor előrébb helyezi automatikusan (csak nálad!) a böngésződ.

ergo lehet, hogy amúgy az 1153.helyen van, néha töröld a gyorsítótárat.

második, hogy nem a kulcsszavak a fontosak, hanem a title, a description, illetve az (5-6) kulcsszavakra utaló releváns találat az oldalon.

2012. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!