Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A blogger.hu-n hogy lehet azt...

A blogger.hu-n hogy lehet azt megcsinálni hogy az archivumban a bejegyzéseknek, ne a dátumai jöjjenek ki hanem a nevük?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt így első körben én nem igazán értem.
2012. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor csinálsz egy blogot, akkor ugyebár a blogodban van egy olyan oldaldoboz hogy archivum és amikor te irod a bejegyzéseket akkor azok az archivumban jelennek meg, és nekem az a problémám hogy ott a bejegyzéseknek a dátumai vannak és nem pedig a témájuk, tehát amikor irod a bejegyzést akkor a fölső mezőbe oda kell irni a bejegyzés címét, az alsó mezőbe pedig a tartalmat és én azt szeretném ha az archivumba a cím jöjjön ki nem pedig a pl 2012. április (2).
2012. jún. 25. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Az archivum listát állítsd többszintesre
2012. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!