Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit csinálok rosszul? (hupont)

Mit csinálok rosszul? (hupont)

Figyelt kérdés

Hupontos oldalamon raktam be egy táblázatot. (már sokat beraktam) Hupontok baromi nehéz ilyeneket megcsinálni de aki tud segíteni, azt megköszönném. Már mindent állítottam amit lehet. 250 alá vettem a táblázat szélességét (250 a max szélesség), 100% alá vettem a táblázat szélességét. és még így se. Az 1-es képen ahogy egy internetező látja az oldalt, a 2-es képen pedig ahogy a szerkesztőben látom, és úgy ahogy akarnám kitenni.:/



1-es kép: [link]


2-es kép: [link]



2012. jún. 24. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemesebb tartalomkezelő alapon készíteni, akkor még reklámok sem lesznek és könnyen szerkeszthető.

Szívesen segítek neked, illetve adok tanácsokat, ha gondolod írj és megadom a Skype-om.

2012. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!