Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tükör weboldallal ez megoldhat...

Tükör weboldallal ez megoldható? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy létező tárhelyem pár domainnel és szeretnék venni egy másik tárhelyet, hogy letükrözhessem az eredetit.


Mivel oldhatom meg legkönyebben és legbiztonságosabban?

A másik kérdés, hogyha valamelyik domainen valamelyik felhasználó miatt törlik az összes domaint, esetleg az egész accountot, akkor a tükörről még elérhető lesz a másolat?


Mire elolvasom az értesítést, már kikapcsolják a hostomat és idő, mire kitörlöm és mindent visszakapcsolnak, emiatt nem szeretném rizikózni mások elérhetőségét és adatait is.


Bármilyen hasznos ötletet szívesen vennék!



#tükör #biztonsági mentés #mirror site #tükör weboldal
2012. jún. 28. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nem
2012. jún. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, bár nem tudom miért, de itt a kérdés másik fele, mivel oldhatom meg legkönyebben és legbiztonságosabban a tükörszerver kérdést?
2012. jún. 28. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne megoldható?


Az adatokból és az adatbázisból tarthatsz másolatot.


Max a DNS szerverben kell variálni, hogy hova mutasson. (Bár ezt is lehet automatikusra állítani, bár nem tudom, hogy ellenőrizni tudja-e az adott cím elérhető-e. De mondjuk ezt is biztos meg lehet oldani, ha mással nem, scripttel.)


Mondjuk ingyenes tárakon ez jelentősen macerás és ott igen nehéz megfelelő, konzisztens másolatot fenntartani.

2012. jún. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A hostgatornal van tárhelyem és egy másik bluehost vagy valamilyen egyéb lenne a tükör.
2012. jún. 28. 07:30
 5/5 A kérdező kommentje:
cronjob-bal megoldható a szinkronban mentés és innen pedig ha a főszerver nem megy, akkor még nem tudom hogy de az is megoldható, hogy a másolatról töltődjön be az oldal.
2012. júl. 5. 04:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!