Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Üdv! Letöltöttem egy előre...

Üdv! Letöltöttem egy előre elkészített online MMORPG játéknak a scriptjét, aminek fizetős tárhelyemre való feltöltése után következő hibákkal talákozom: * konkrétumokban Van valakinek ötlete, hogy mivel kezdjem és hol induljak el?

Figyelt kérdés

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bpmaffia/public_html/header.php on line 55


Deprecated: Function split() is deprecated in /home/bpmaffia/public_html/footer.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 1

eprecated: Function split() is deprecated in /home/bpmaffia/public_html/footer.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 1



2012. júl. 4. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem hiba, hanem figyelmeztetés arra, hogy a split függvény már elavult, kivezetésre kerül a nyelvből. Még használható, működik, de a későbbiekben a használata nem javasolt.


Split helyett a ez explode függvényt szokták használni már.

2012. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából 3 dolgot tehetsz.

1, így hagyod, mert működik csak nem szép.

2, átírod a függvényeket, a nem elavult változatukra

3, átállítod az error reportingot, hogy az elavultsági figyelmeztetéseket ne jelenítse meg a kódot meg így hagyod. Mondjuk, így:

<?php error_reporting(E_ALL ^ E_DEPRECATED);?>

2012. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg tudod nekem ezt csinálni? Nagyon hálás lennék
2012. júl. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!