Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Dream Weaver CS4 program...

Dream Weaver CS4 program használatához találhatok videót?

Figyelt kérdés

Egy weboldalt szeretnék készíteni egy vállalkozáshoz, de sajnos nincs tapasztalatom. Teljesen kezdőként állok hozzá a dologhoz. Ezt a DW CS4 programot ajánlották, viszont nem találok oktató videót. Sajnos arra nincs keret, hogy vásároljak efféle DVD-t vagy könyvet.

Köszönöm előre is a segítő válaszokat.


2012. júl. 8. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell ám érteni egy vállalkozónak mindenhez

Nem tudom mennyire komoly oldal lenne, de nem elég csak "összepötyögni" egy weboldalt, bizonyos esetekben keményen kell programozni, és, hogy felkeltsd a figyelmet stílusos design-t kialakítani, érdemes erre külön embert bérelni, mert ha még nem csináltál ilyet, akkor vagy teljesen csúnya eredményt fogsz kapni, amire a kutya sem kíváncsi, vagy legalább 1 évig tanulhatod - függően a tanulási szokásaidtól, és tapasztalatodtól.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak, ez a program csak segítséget nyújt azoknak akik már egy kicsit is értik a webprogramozást.

Tehát tanulnod kell, minimum: HTML leírónyelvet, PHP programozási nyelvet.

Szebb eredmények érdekében: Javascriptet.

Általában ezeket könyvből, illetve internetes tutorialokból tanulják meg, de egyetlen egy weboldalért felesleges ennyit tanulni, és lehet, hogy nem is értenéd meg, attól függ, hogy állsz az informatikai dolgokhoz.

(Én nem vagyok webprogramozó, de azt hiszem leírtam jól a lényeget, ha mégse javítson ki valaki)


Ez sok időbe fog kerülni neked, de véleményem szerint egy vállalkozásban ez nagyon snassz, hogy te csinálod még az ilyen dolgokat is.

Nagyon sok webprogramozó van Magyarországon, akik csak rád várnak, szerintem jobban megérne egyet keresni, minthogy ezzel gürcölj.

2012. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszod!


Igen, talán jobb lenne valakire rá bízni, de én egy picit jártas vagyok az informatikába és szeretnék több -nem csak ezt az egy- weboldalt létrehozni.

Azt szeretném tudni, hogy miket kell ehhez tudnom, mennyi időbe telne?

A kinézet... jó néhányszor készítettem ismerősöknek designel kapcsolatos dolgokat a weboldalaikhoz, azt hiszem, ezzel nem lesz gond. Csak a program teljes körű megismerése érdekel jelenleg.

Esetleg miket/milyen programokat töltsek még le, hogy könnyebben menjen?

Nagyon köszönöm!

2012. júl. 8. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!