Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kovácsoltvas kerítésekkel...

Kovácsoltvas kerítésekkel foglalkozó weboldal készítése? Légyszíves nézz be4Bővebben lent!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az úgy lenne hogy apa Készít kovácsoltvas-kerítéseket-korlátokat-rácsokat-kapukat-betéteket...

Meg még néhány dolgot : cégtáblák,fémdekor stb.

Mostanában nincs annyi kerítés(ebben az évben 1 volt eddig) És gondoltam hátha sikerülne nekem egy weboldalt összedobnom.Erre meg is van a lapunk.hu csak én régebben is csináltam apának rajta de arra kb ha 5órát szántam és kész is.De msot nem akarom elsietni elcseszni.Dizájnerekkel haggyatok!.

Mit érdemes egy ilyen weboldalba berakni?milyen menüpontok? Miket haggyak ki feltétlenül?

Kétségkívül apa csinálja az országban a legolcsóbban a kerítéseket.Ötletek?Kérem segítsetek!



2012. júl. 16. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tanulj, html,css-nyelvet!!!!

Akkor tudsz egy pofás oldalt csinálni, ami egyedi!

mlapja.hu,stb-ből már van sok! Az csak net szemét!

Tanulj html-css-t! Akkor készíthetsz szép,egyedi weboldalt.

Az nem szép ha egy cégnek sablon oldala van!

Egyébként ha neked nem megy, más megcsinálja 10-15 ezer forintért!!

Erre érdemes pénzt kiadni.Egy egyedi,szép oldal vonza a látogatókat!!

2012. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen egy saját készítésű oldal vagy akár egy igényes sablon átalakításával sokkal igényesebb megoldásokat lehet kihozni mint a lapunk.hu-as kakkancs rakásokból. Akinek ilyen az oldala a kukáim ürítését sem bíznám rá ahogy egy kovácsoltvas-kerítést. A főoldal legyen informatív és legyen néhány kép. Legyen olyan menüpont ahol az eddigi munkái vannak, egy olyan ahol elérhetőségek, sőt egy olyan is ahol árak.
2012. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Drone007 ***** válasza:

Egy olyan weboldalhoz, amit te szeretnél elengedhetetlen a jó keresőoptimalizálás. Mivel főként azért van rá szükség, hogy nőjön a kereslet, jó ha gyorsan rátalálnak az oldalra azok, akiknek ilyen szolgáltatásra/termékre van szükségük.

Ezért aztán gyorsan felejtsd le a lapunk.hu-s szörnyűségeket.


Ha mindenképpen olcsón akarod megúszni a dolgot javaslom válassz egy neked tetsző cms-t (joomla, wordpress, ...), keresgélj hozzá egy szép témát, és próbáld azt felhasználni. Tárhelynek javaslom az atw-t, vagy egy olcsóbb fizetős tárhelyet domainnel. Az oldal és a cég/vállalkozás ázsiója megtriplázódik egy saját domain, saját végződésű e-mail hatására. Ezt évi 10e Ft-ból össze lehet hozni.


A jó keresőoptimalizálás érdekében az oldalt minél több leírással, szakmai szöveggel kell telerakni, ezek képezik a keresések nagyjának alapját. Tehát nem elég a sok kép, mert egy képről a gugli nem tudja, hogy az kiskutya, vagy kovácsoltvas kerítés :)


Persze azért a képek lényegesek, hiszen az emberek a gépekkel ellentétben vizuális típusok.


Nem kell, hogy sok menüpont legyen, elég ha a lényeges dolgok rajta vannak:

- mit árulsz

- mennyiért

- mit csináltál már eddig

- hol találnak rád


Persze kétségkívül az a legoptimálisabb, ha szakembert - profit - bízol meg a kivitelezéssel. (nem a most végzett egyetemista jóskapistára gondolok, aki 5e ft-ért összerak egy valamit) Javaslom, hogy gondolkozzatok el papáddal, mekkora az az összeg amit a vállalkozás promotálásába be tudtok fektetni, keressetek fel egy céget, és kérjetek árajánlatot. Az ugyanis ingyenes, kérdezni szabad.

2012. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindőtöknek!
2012. júl. 21. 10:29
 5/7 A kérdező kommentje:
és mi a véleményetek a wix.com-ról?
2012. júl. 21. 10:50
 6/7 anonim válasza:

Helló!


Valahogy így kell kinéznie egy ilyen ewboldalnak: [link]


Üdv

2013. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Üdv!

A linkelt oldalt ahogy elnéztem...Hát...

Még a létezéséről sem tudtam, pedig már jóval több mint egy éve gondozom a weboldalját apának ami az én kezem alatt nőtte ki magát pár kulcsszóra első helyezettnek, és állandóan figyelem a konkurencia mozgását de őt még életemben nem láttam. Van benne egy jó pár hiba még de nem részletezem mert konkurens oldal. Azért köszi :D

Szép estét!

2013. szept. 24. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!