Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Microsoft Frontpage-ben galéria?

Microsoft Frontpage-ben galéria?

Figyelt kérdés

Készítettem honlapom egyik oldalán a Frontpage 2003-mal egy "Diavetítés" elnevezésű képgalériát, ami annyiból áll hogy felül van egy öt képet megjelenítő görgethető sáv a kis képekkel, ha rákattintunk, akkor alatta megjeleníti nagyban. Nem is nagyon vágytam bonyolultabbra, egy egyszerű kis szolid honlapról van szó. Viszont ez a galéria csak Internet Explorerben viselkedik rendeltetésszerűen, Firefox és Chrome alatt az összes képet kirakja egy hosszú csíkba és ez már a kisebb felbontású monitoroknál (1024x768) zavaró lehet.


A weblapom: www.apartmanfonyod.freebase.hu

Ennek az "Apartmanunkról" című oldalán lentebb látható az említett galéria.

Mit tudok csinálni vele, hogy működjön? Vagy esetleg egy egyszerű alternatíva?


Köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 17. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fix szélességet adsz a td-nek, amiben a képek vannak, akkor nem nyúlik akkorára, amekkorára ő szeretne, hanem tördeli. Ha mindenképp egy sorba akarod, akkor v kevesebb képet tegyél, v a képek hspace tulajdonságát vedd kisebbre. Horizontális távolságot tartanak miatta és azért lóg ki.
2012. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam már fix szélességű táblázatba berakni, de ugyanúgy széthúzta ... :(
2012. júl. 19. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!