Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » HTML - hogyan dolgozzak vele?

HTML - hogyan dolgozzak vele?

Figyelt kérdés

Szeretnék blognak témákat gyártani, de még szinte semmit sem tudok róla; hogyan kezdjek neki, hogy megtanuljam az alapokat, és hogyan jussak el addig, hogy kész témáim legyenek?

Próbáltam egyedül, de elég bonyolult.

Találtam konkrétan ehhez a blogrendszerhez tartozó tutorialokat, de ezek mind angolul vannak és nehézkes megértenem a sok nem ismert szó miatt. :/



2012. júl. 19. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
A számítástechnikához bizony meg kell tanulni angolul. :)
2012. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

keress olyan oldalakat, amik az alap tag-ekkel foglalkoznak. vegyél ki nyugodtan oktató könyveket.

amúgy azért, mert ezek úm "csak" blogok, attól még épp elég nehéz, illetve hát fárasztó témákat írni rájuk.

ajánlom, hogy a html programozás mellé vegyél ki egy könyvet a css-ekről is, ugyanis az is kell hozzá :)

html-ből igazából nem kell kifejezetten sok, inkább a CSS kell :)

(css - stíluslap; meghatározza az oldalon szereplő kinézetét)

ja meg a div-ekről :)

ha van kérdésed nyugodtan írj :)

2012. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék számítástechnikus lenni, ahogy írtam, nem is igen értek hozzá, az angolom pedig nem elég ehhez a területhez. Az online fordító pedig nem valami célravezető, de azért köszönöm a tippeket. :)

Kedves utolsó, köszönöm a segítséged, akkor megpróbálok valahogy nekivágni... :)

2012. júl. 20. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor Te Html-t szeretnél írni??
2012. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha blogtémákat akar csinálni, akkor html+css, de mégis melyik blogmotor alá? Meg miért vagy lusta lefordítani az angolt?
2012. júl. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
be van jelölve, hogy Tumblr (tag) :)
2012. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lusta, egyszerűen ez a téma nekem elég nehéznek tűnt, ezért megkönnyítettem volna a dolgom azzal, hogy magyarul tanulom.


Igen, Tumblr témákhoz kellene.

2012. júl. 25. 14:28
 9/10 anonim válasza:

[link]


Nekem ez segített keveset. Én is most kezdtem, a Tumblr-t szerkesztem, mert ebben már van egy alap megadott HTML-kódsor. Szerintem érdemes neked is csinálnod egyet.:)

2013. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előző vagyok. Bocsi, már látom, te is Tumblr-zöl.^^
2013. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!