Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla 2.5 és a google. Maps?

Joomla 2.5 és a google. Maps?

Figyelt kérdés
Az egyik cikkhez ugye kellene egy kis térkép is. Itt van nekünk a maps.google. De hova szúrjam be? Akárhová rakom, mindig csak egy "váltás nagyobb nézetre" link jelenik meg, a kis térképecském pedig sehol. Tudna nekem ebben valaki segíteni?

#Joomla #maps.google
2012. júl. 21. 17:34
 1/4 CactusClone ***** válasza:
Melyik komponenst töltötted le hozzá?
2012. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CactusClone ***** válasza:

Itt van pár 2.5-öshöz való plugin:


[link]

2012. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

googleMaps_v2.5.19.zip ezt töltöttem fel. Működik is, rájöttem. Csak az a gáz, hogy ha

<p>blabla</p>

...google által írt kód...

<p>blabla</p>

Így működik. Hurrá!

De ha visszamegyek a "nem kódos" részhez, tehát szöveget akarok még beírni/szerkeszteni elötte vagy utána, akkor eltűnik a térkép a webes felületen, csak a szöveg marad, amit a legelején írtam. Ez így jó? Vagy valamit elszúrtam?

2012. júl. 22. 09:12
 4/4 CactusClone ***** válasza:
Javasolnám a joomlafunclub.hu-t vagy a forum.joomla.org.hu oldalakat. Előbb meglesz a megoldás, mint itt.
2012. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!