Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek jó ez az oldal?...

Szerintetek jó ez az oldal? Mit változtassak?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 22. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez most valami vicc akar lenni ugye? Olyanokra akiknek egy normális oldalra meg hu-s domainra nincs pénzük a wc-m pucolását nem bíznám, nemhogy a számítógépem javítását.

Pozitívum hogy a neveteket feltüntetitek az oldalon így legalább könnyebb lesz megírnom az APEH-nak a bejelentést. ;)

2012. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Már megint egy félkész oldal. Minősíteni azt lehet, ami kész van, mert így nincs mit mondani.


A design jó, mert nem bántja a szemet, sokan már azzal elszúrják.


Az ékezetes aloldalak használata talán nem szerencsés, ahogy az sem, hogy az ékezetes menüpontokra kattintva eltűnnek azok (Regisztr�ci�).


A megfogalmazás pedig önmagába is irritáló, vagy magyar legyen, vagy angol, de a "helpelés" szörnyű.


A kezdeményezésről annyit, hogy minimális az esélye, hogy néhány hetedik-nyolcadik osztályos emberhez fognak majd fordulni, nem egy olyan helyre ahol hozzáértők (tapasztaltak) vannak.

2012. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
na nekem ennyi elég grt-.-
2012. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Rendkívül amatőr.

Az mlapnál meg a gportálnál egy fokkal jobb de nagyon gyenge. Félkész oldal, hiányzó menűpontok, erre inkább nem mondok semmit. Azzal meg hogy ingyen serialokat osztogattok + a valós nevetek kint van az oldalon, vigyázzatok mert nagyon csúnyán megüthetitek a bokátok. Nagyon szép gesztus hogy segíteni akartok másoknak, de borzasztó amatőr próbálkozás az egész.

2012. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát még BŐVEN van mit dolgozni ezen.

Jelenleg azt sem tudtam igazán meg, hogy mi működik és mi nem.

Gyertek vissza, ha kész lesz talán.

2012. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne már!

Ilyen hülye weboldalt rég láttam, tisztára 90-es évek, kivéve, hogy akkor még nem volt Youtube!

A Youtube-s filmecske meg annyira amatőr, hogy már fáj!

Értem én, hogy el kell kezdeni valahogy, de akkor, legalább vegyétek hozzá a fáradtságot, hogy körbenéztek és tanuljatok meg honlapot szerkeszteni, stb.

A nem létező menükről meg no komment.

2012. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi ez a ...? Gagyi. 5k-nél nem ér többet.
2012. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

xDDDDDD

Ez egy rakás kaki:D

Te akarsz gépet szerelni, aki még egy normális weboldalt sem tud összerakni??

Egyszer magázol aztán, tegezel..:D

xDD

2012. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
arcpálma
2012. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még helyesen sem tudnak írni.
2012. júl. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!