Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen INGYENES szervert...

Milyen INGYENES szervert használjak, amire fel lehet tolni tori oldalt?

Figyelt kérdés
A tudásom megvan, meg a motor is, csak egy olyan ingyenes szerver kéne, amin menne is!

2012. júl. 24. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ingyen szerver esetleg 1-2 hetes próba szokott lenni nem?!
2012. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Van rendes ingyenes szerver örök időig, de amiket én találtam (nagyon keveset) annál nem működött, ugyanazt irta ki folyamatosan bármikoris töltöttem fel a motort hogy kezdőlap nincs feltöltve ezért rosszak amit találtam, elméletileg van normális szerver...
2012. júl. 24. 10:22
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én ezt használom, évek óta, több oldalam is van.

Teljesen ingyenes, bár van fizetős része is némi extrával, meg ingyen domainel, de az ingyeneshez is használhatsz máshol vásárolt domaint.

Lényegében ez az egyetlen véglegesen is ingyenesen használható tárhely.

PHP, mysql, stb. minden használható az ingyenesben ami máshol csak fizetősként megy.

[link]

2012. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És valami olyan ingyen szerver van, ahol Joomla rendszer automatikusan telepítve van?
2012. júl. 24. 11:25
 5/16 anonim ***** válasza:
Joomlát rátelepíted magadnak, nem nagy dolog. Azt írtad a tudásod megvan, akkor nem lehet probléma,bármely amatőr megcsinálja a leírás alapján.
2012. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, de szólok előre, hogy a torrent oldalakat sok helyen NEM tolerálják, sőt a szabályzatban is benne van, hogy tilos néhol, szóval ha szó nélkül egyik napról a másikra törlik, akkor ne lepődj meg.
2012. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 invision válasza:

Ajánlom az i6host tárhelyet, itt hostolok én is több oldalt és megbízható nem törlik, van előtelepített joomla, ha kérsz.

[link]

2012. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hmmm.. "i6host – professional webhosting since 2001"

Hát nem nagyon nem látszik annak.... Vér gagyi wordpress oldal... Na ilyen céghez SEMMIVEL nem mennék, még ha ingyen is van.

2012. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 invision válasza:
eddog nem ez az oldaluk volt, de azt lecserélték, ez ideiglenes
2012. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Remélem, mert ez irdatlanul sz*r "minőségű".
2012. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!