Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » 000webhostos weblapra, hogy...

000webhostos weblapra, hogy tudok csinálni olyat, hogy tudjanak emberek regisztrálni, hozzászólni minden oldalhoz, megnézni olyan tartalmat, amit nem regisztrált látogatok nem tudnak?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen módszer, HTML kód, CSS, háttérfájl, programok stb. Csak fejtsétek ki, mert nem vagyok annyira profi.

#regisztráció #HTML #script #CSS #hozzászólár #fórumprogram
2012. júl. 28. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
PHP+MySQL tudás kell, meg HTML is.
2012. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

szerintem ettől nem lett okosabb :)

de teljes mértékben igaza van!

000webhostos weblapra, hogy tudok csinálni olyat, hogy tudjanak emberek regisztrálni, hozzászólni minden oldalhoz, megnézni olyan tartalmat, amit nem regisztrált látogatok nem tudnak?

ugyan úgy mint egy más tárhelyen elhelyezett weblappal :)


nos 2 lehetőséged van:

a)felbérelsz valaki , hogy csinálja meg neked (1e-300e,max 5nap)

b)veszel egy csomó tankönyvet,megtanulod és minket is békén hagysz (54752FT min 1év)


( c) ez a lehetőség nincsen számba véve mivel engem és a többi embert felbosszantasz)a feladatodat 5millió részre szeled és várod , hogy mi egyenként megcsináljuk neked (0FT ,9hónap))

2012. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: Vagy felraksz egy CMS-t. Pl. Wordpress.
2012. júl. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
keress a neten egy kész login rendszert azt kész! linkelek neked egyet: [link]
2012. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!