Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hát. Ilyen lett az első...

Hát. Ilyen lett az első weboldalam. Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

[link]

Tegnap semmi nélkül volt 1 látogatóm, és a naptárnál ki volt írva, hogy augusztus 2, 1 új üzenet. De nem kaptam privátot, csupán 1 újdonságot, de nem tudtam megnyitni, mert nem volt aktiválva. Azt nem tudjátok hol kell?



2012. aug. 3. 00:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Honlap értékelésénél hiányolom a "SÖR" válaszlehetőséget.
2012. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Nincs mit értékelnünk, mert tartalom nincs rajta, új ötlet nincs rajta, a design-t, és a motort pedig nem te csináltad.
2012. aug. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Annyira nem akartam elbliccelni. De valaki nagyon jót szavazott, köszönöm :D

Ennyire sz@r lett volna? Hm.

2012. aug. 3. 00:53
 4/20 A kérdező kommentje:
Tartalma nincs, a bejegyzéseket nem úgy akartam, hogy én küldöm, hanem az odalátogatók. Már ha lesznek. Új ötletet nem tudom honnan szedjek, igazából csak azért fogtam hozzá, hogy hátha valami lesz belőle. Nem lehet helyrehozni?
2012. aug. 3. 00:56
 5/20 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló!

Új ötlet? Mutass már egy olyan weblapot amin van új ötlet!

2012. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi gond, egy átlagos weboldal. Esetleg annyi hogy a boxok között van pár baromság pl. online játékok :)
2012. aug. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
És esetleg hogy lehetne felturbózni? Kellenének jó HTML-kódok. Csak nem tudom hogy fog beindulni az oldal.
2012. aug. 3. 01:40
 8/20 anonim ***** válasza:

Nyilván reklámokkal. Ahol tudod reklámozd. De azért többmilliós nézetségre ne számíts :)

Nekem van egy blogom 2 éve az reklám nélkül most tart 70knál.

2012. aug. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Linkeld:)
2012. aug. 3. 01:57
 10/20 anonim ***** válasza:

Már jóideje abbahagytam, de ha gondolod megnézheted aztán ha látsz valami érdekeset html kódot le tudod szedni. Régen még több box volt meg több menüpont csak mondom már nem csinálom.

[link]

2012. aug. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!