Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan csinálják az internet...

Hogyan csinálják az internet domain név és tárhely szolgáltatók? Megéri e nekik?

Figyelt kérdés
Ahogy átböngésztem a domain név szolgáltatók , viszonylag elég olcsón ajánlanak fel a felhasználóknak tárhelyet és magas internet elérési sebességet / évi 1szeri fizetéssért , ez idáig ok , s ők fizetik azt a magas netsebességet a server géphez + ők fizetik 1 éven keresztül az áramot is , + az alkalmazottakat is, s mindössze azért a pár ezer forintért. S itt most engem az érdekelne h megéri ez nekik?? Sokat lehet e vele úgymondd "kaszálni" ??
2009. júl. 19. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mint minden vállalkozás ez is kezdetben veszteséges majd ahogy jönnek az ügyfelek annál kevésbé lesz veszteséges. Szerintem már ilyennel annyira nem érdemes foglalkozni mert rákeresel rengeteg szolgáltató van már és nem kell mindenkinek tárhely...
2009. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen, sok-sok szolgáltató van, és igazából ha mér "beindult" a cég akkor éri meg.

Kezdetben mindenki "máshonnan" keresi a megélhetését. tehát általában az elején sokaknál csak plusz idő, pénzkiadás, ami pár év múlva kezd csak el megtérülni

2013. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!