Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek PhotoFiltre-ben...

Szerintetek PhotoFiltre-ben jó fejléceket lehet csinálni, vagy töltsek le komolyabb photoshopot? Mlaphoz szeretnék jó design-t csinálni.

Figyelt kérdés
Ha kipróbáltatok már photoshopot, írjátok le légyszi mik a tapasztalataitok, és hogy melyikbe lehet jó fejlécet csinálni! köszi :)

2012. aug. 5. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ mivel csinálod, ms paintben is lehet szép dolgokat összehozni, az számít hogy hogyan.
2012. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálok vmi szépet összehozni, köszönöm! :)
2012. aug. 5. 21:10
 3/10 anonim ***** válasza:
én is a PhotoFiltre-t használom remek kis program
2012. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is az. :) jó PNG-t lehet csinálni, meg sok minden mást. :) elég sok tudással rendelkezik, és az én lass gépemre pár perc alatt lejött.
2012. aug. 5. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Én inkább a GIMP-ez szoktam használni, abban jóformán bármit meg lehet valósítani, ha az ember ért hozzá.

(Bár az új design nem igazán tetszik már, de még mindig erős program és ingyenes.)

2012. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, én néha a másik gépen használok gimpet, de nem nagyon értek hozzá. :( ha valamit akarok csinálni vele, akkor videosmarton nézek vidiket.. örülök, ha egy képszerkesztő programot tudok használni :) sajnos nem könnyű megtanulni..
2012. aug. 6. 02:33
 7/10 anonim válasza:
Mlapon most a photofiltre a divat, meg a photoshop.. Én a photoshopot ajánlom, azzal sokkal többre mész, mint a filtrével. Vagy a Jasc Paint Sho Pro 9-et is ajánlom, az is jó program, kb. annyit tud mint a photoshop. (:
2012. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet kipróbálom őket. :)
2012. aug. 6. 20:58
 9/10 anonim válasza:
Csinálok neked bármilyet csak zsólj heniwagyokszijja@citromail.hu
2012. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
óóóóó nagyon köszönöm! :)) majd lehet hogy írok!
2012. aug. 10. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!