Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Sms kredit rendszer készítés...

Sms kredit rendszer készítés hogyan?

Figyelt kérdés

A kérdés adott!

szerverem.hu -nál van EDSMS-em.


Segítene benne valaki? Fontos lenne!



2012. aug. 7. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Náluk érdeklődj tuti tudnak adni leírást vagy valami segítséget.


Én egyszer pár évvel ezelőtt írtam egy ilyen sms szolgáltatáshoz rendszer, még nem sokra emlékszem, de baromi egyszerű volt.

Meg lehetett adni egy php kódot, illetve annak a címét, amit a szerverük hív az sms paramétereivel (GET-ben vag POST-ban a fene sem tudja már) és innentől kezdve azt csinálsz az adatokkal amit akarsz.

Benne van hogy mi a szám, mi az üzenet, mennyit ér (milyen számra küldte) stb...

2012. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah ez le is van írva: "beérkező SMS esetén egy megadott php-nak átadjuk az SMS adatait illetve e-mail vagy SMS értesítést is küldünk (igény esetén)"
2012. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi de ez nekem kínai :(

Kevésbé értek a phphoz

2012. aug. 7. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez még nem is nehéz, ha ennyire nem megy, akkor inkább keres valakit aki olcsón megcsinálja neked.
2012. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!