Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla-t telepítettem atw.hu-r...

Joomla-t telepítettem atw.hu-ra de nem működik. Mi a hiba?

Figyelt kérdés

Beírom a domain-t és ezt a hibaüzenetet kapom:

Warning: strpos() [function.strpos]: Empty delimiter in /libraries/joomla/filesystem/path.php on line 156

Mit rontottam el?



2012. aug. 7. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
path.php 156 sorában hiba van. Próbáld localhostra telepíteni.
2012. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az atw.hu szerveri eleve nem jók, pl. sok PHP-s oldal el sem futott, míg egy másik tárhelyen ugyanazzal a beállításokkal vígan futott!
2012. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
localhost-on sikerült:) Tudnátok ajánlani más atw.hu-hoz hasonló oldalakat? 000webhost-on nem tudok ftp-n csatlakozni :(
2012. aug. 7. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia

Ha gyors és megbízható ingyenes tárhelyet keresel akkor az ININET-et javaslom!

Itt tudsz regisztrálni ingyenes tárhelyre: [link]

És van JOOMLA-hoz képes telepítési útmutató is, ha véletlen elakadnál: [link]

2012. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Joomlabs válasza:
Semmiféleképpen sem javaslom az ingyenes szerverek használatát, mert ilyenkor mindig le kell mondani több szolgáltatásról az embernek, nem beszélve arról, hogy maga a telepítés és a bővítmények további telepítése is körülményes lehet. Olcsó szerverek használata évi 3-4E Ft-ból már megoldható.
2012. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!