Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ilyen domain, tárhely szolgált...

Ilyen domain, tárhely szolgáltató van?

Figyelt kérdés

Szóval kellene nekem egy olyan domain, tárhely szolgáltató amelyiknek van olyan szerkesztő felülete mint pl a blog.hu nak, hogy könnyedén tudjak bejegyzéseket írni, képeket kirakni, más szóval szeretnék egy olyan blogok mint a blog .hu csak sajátot akarok mondjuk sajatoldalam.com

és még valami jó lenne ha lennének alap témák, mert nem tudmnm magamnak megírni.



2012. aug. 11. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress egy alap tárhelyszolgáltatót és tölts le egy portálrendszert.
2012. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
veszel tárhelyet domaint, olyan helyen ahol lehet választani előretelepített CMSt, ott ráböksz a wordpressre és cső.
2012. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rendes domaint (.tk-n kívül talán) NEM fogsz ingyen kapni.

A többi megoldható egy ingyen tárhellyel és CMS-el.

2012. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is akarom ingyen mert akkor tudom, hogy nem sülne ki jó. Szóval ha találok egy olyan tárhely domain szolgáltatót ahol van előre telepített cms wordpresses akkor az nekem jó? Lesznek kiválasztható témák?
2012. aug. 12. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha veszel domaint és tárhelyet, akkor kapsz 1 üres teret, ahova azt töltesz fel amit akarsz.


Pl. CMS-t, amit neked kell beállítani. A tárhely szolgáltató nem köteles CMS rendszert instalálni, ha nem fizetsz + pénzt nekik.

2012. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sváb Judit válasza:

[link]

Nekem nagyon bejött, egy srác csinálja.

Olcsó, megbízható és nagyon segítőkész.

Ha kell még a weboldal elkészítésében is segít.

2012. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!