Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tanuljam meg a weblap...

Hogyan tanuljam meg a weblap készítését magas szintre autodidakta módon?

Figyelt kérdés

Angolul felsőfokon beszélek, a honlapkészítésben viszont még nagggggggggyon alaismeretem van csak - HTML5.


Hogyan folytassam tovább az önképzést innen, autodidakta módon? Mit és milyen sorrendbe tanuljak?


(Azok véleménye, hogy autodidakta módon lehetetlen, mert egyetemen oktatják, stb. nem érdekel.)


2012. aug. 15. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

HTML és CSS, PHP és MySQL, JavaScript, Ajax, jQuery.

Kb így, ilyen sorrendben...


Könyvből és netről.

2012. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is autodidakta módon tanultam és most egy cégnél dolgozom a webes részlegen. :) Úgy lehet, ahogy az előző hozzászóló írta. A felsőfokú angol baromi jó, akkor bármit fel tudsz használni, hosszú leírásoktól kezdve oktatóvideókig mindent. Mindennek az alapja, ezt szokták ajánlani: [link] Tényleg jó. Aztán ha elemzed a honlapokat, látni fogod, mire lesz szükséged, nincs annyira bevált recept. A magad módján, a magad tempójában, de kb. azokat és valóban olyan sorrendben, ahogy előttem is leírták.
2012. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Azok véleménye, hogy autodidakta módon lehetetlen, mert egyetemen oktatják, stb. nem érdekel"


tényleg esküszöm nem azért hogy kötekedjek, de nem véletlenül van az egyetemen, főiskolán ilyen szak. olvass akár itt is utána az ilyesmi kérdéseknek. nekem is ismerős dolgozik úgy, hogy sohasem járt ilyen intézményekbe, van különbség, érkezésnél például, munkahelyen kellett betanítani.


félre ne érts, van olyan ismerősöm aki elvégezte a sulit de nem tud annyit, mint aki tényleg nekiül és autodidakta módon tanulja, mert a suliban is autodidakta módon kell tanulni.


a tudás a lényeg, de a felsőoktatási intézményekbe se tanítanak meg, csak elindítanak a megfelelő irányba, ott is autodidakta módon kell megtanulni mint mondtam. aztán a zárthelyin megmérettetik a tudás.

csak ott van segítség is, külön programozási nyelvet tanítanak hogy tudd az oop alapjait például, phpre, javascriptre stb stb stb, hogy tudd az alapokat is, például a számítógép működése, architechtúrája stb. nem a mellékes ismeretek jog stb...


mint mondtam a tudás számít

2012. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!