Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy .hu-s oldalt akarok...

Egy .hu-s oldalt akarok létrehozni, milyen weblappal kezdjek, hogy amikor indítani akarom, akkor .hu-s lehessen?

Figyelt kérdés

Csinálni akarok egy weboldalt, ami igazából kb fél év múlva lenne indítva hivatalosan, tehát addig nem akarok domaint venni, de már most el akarom kezdeni csinálgatni. Ha elkezdek akár milyen végződésű honlapot csinálni, amik ugye ingyen vannak fent a neten, (pl .eu) akkor azt később akármikor meg lehet domain vásárlással csinálni .hu-ra?

Tudom banális a kérdés, ha nem is értek hozzá mit akarok, de ebben a félévben amíg szépen csinálgatnám, meg is akarnám tanulni vele az alapokat is, tehát ezért is lenne fontos. Tudtok ajánlani valami weblapot, ahol elkezdhetném ezt csinálni?

Remélem érthető volt a kérdés!


2012. aug. 16. 14:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#6: félreértettél, én arra gondoltam, amíg fejleszti
2012. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

"Szia, havi 100 ft ert tudok egy jo honlapot. Irj ram, ha erdekel."


:DD ilyenkor olyan kíváncsi vagyok

én is tudok amúgy egy jó honlapot évi 0 forintért: [link]

2012. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A virtualpro tárhelyeseket felejtse el mindenki, mert nem egy megbízható cég, hiába olcsók. Én is pórul jártam velük.
2015. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!