Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Másnak is az jön ki első...

Másnak is az jön ki első tíznek a googleban, ami nekem?

Figyelt kérdés
Tehát ugyanazok az oldalak, vagy nekem csak azért azok, mert azokat keresem fel a leggyakrabban?
2012. aug. 18. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem más jön ki.


DE!


Ha ugyanazokra keresek, akkor az első 10 állandóan ugyanaz. Borzasztó! :S

2012. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne cikizz! Arról van szó, hogy beírtam két kulcsszót a blogomból, és az első oldalon jött ki a találatok között. És most nem tudom, hogy ennek örüljek, vagy sem.
2012. aug. 18. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérjük a kulcsszót, és mondom, hogy mi lesz nálam a találat :)
2012. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké!!

bölcsesség, humormorzsa?

Neked mi a 9.-ik? De ne verj át!

2012. aug. 18. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
a böngészők megjegyzik a szokásaidat(Általad gyakrabban látogatott oldalakat)és egy idő után az szerint sorolnak be oldalakat.Én pl. a firefox-al találok meg mindent operával krommal már kevésbé.Más a motorjuk és mást sorolnak előre szokás kérdése ki mit használ.Bizonyos weboldalak különböző böngészőkre lettek optimalizálva ennek függvényében sorolódnak be.Ha rajta vagy az első oldalon az már nem is olyan rossz ha megnézed a találati számot.
2012. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyen komoly választ vártam!
2012. aug. 18. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ez a két 9. találat :)

2012. aug. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem. Szóval csak azért jött ki az enyém, mert gyakran járok ott. Most is tanultam valamit, köszi mindenkinek.
2012. aug. 19. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!