Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogoláshoz kéne egy kis...

Blogoláshoz kéne egy kis segítség. Hogyan lehet beállítani, hogy google-be rátaláljanak a blogomra? Stb. lent!

Figyelt kérdés

Másik kérdéseim: hogyan lehet egyedi sablont berakni, hogyan címkézhetném meg a bejegyzéseimben például pár terméknek a nevét? Illetve a betűim, hogy lehetnének több fajták, szóval, h ne csak az a 4-5 legyen. És még pár tanácsnak is nagyon örülnék így kezdő blogoláshoz. :)

Köszönöm. :)


2012. aug. 18. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy te érted mi a kérdésed, de mi nem értjük. Hova? Mit? Mivel? stb...


Úgy tedd fel, ahogy mi is megértsük. (Nem vagyunk gondolatolvasók.)

2012. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A betűtípusokat a "sablonbeállítások-speciális beállítások-oldal"-nál van legalább 50 betűtípus, tehát ne a bejegyzéseknél állítsd. Csak így minden bejegyzésben ugyanolyan lesz. A többit én sem értem. Mert minden bejegyzésnél ott van oldalt, hogy cimkék, erre rákattintasz, begépeled a szavakat, mented, aztán a bejegyzés alján láthatod, de ha az oldalak elrendezésénél hozzáadod a "cimkék" modult, akkor az összeset beillesztheted valamelyik helyre. De a termékeket egyszerűen nevezd el, töltsd fel a képet, aztán állíthatod kicsire, nagyra, jobbra, középre, irhatsz hozzá szöveget stb. Nem tudom, segítettem-e.
2012. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!