Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Profi weboldal ingyen?

Profi weboldal ingyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy jó kis weboldalt egy neveldének, olyan, mint a hokalovi gportal. Csak ingyen kéne.

Tudnátok segíteni?

A válaszokat előre is köszönöm!


(linket kérnék, és leírást :D)


2012. aug. 19. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt te sem gondolhattad komolyan...
2012. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de komolyan gondoltam .__.

szerintem a gyakori kérdéseken már kérdezni sem lehet .__.

2012. aug. 19. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nem lehet kérdezni, hiszen ez az oldal erre való, de lassan agyhugykövet kapok ettől a sok idióta kérdéstől. Ha profi weboldalt ingyen lehetne csinálni, akkor ki a franc fizetne érte?! Vagy ha ezt olyan könnyen el lehetne magyarázni akkor minek tanítanák évekig iskolákba?! Minek írnának belőle több száz oldalas könyveket. Nem beszélve arról hogy ezt a neveldés téma már vagy 1000 el lett itt zongorázva mert rendszeresen feltesznek egy hasonló kérdést, és mindenhol szépen elmondjuk hogy ez nem két kattintásból áll. Aztán még ti vagyok megsértődve ha negatív választ kaptok...
2012. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem értesz a weboldal témákhoz, akkor ha csináltatnál egy laza statikus HTML oldalt pár lappal, akkor az is designtől függően minimum 35-50ezer.


És még regisztráció, login, fórum, stb. ilyen alapok nincsenek is rajta.

2012. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy viszonylag jónak/használhatónak mondható nevelde is maga, alsó hangon 150-200.000-nél KEZDŐDIK, ha hozzáértő csinálja.

Ingyen maximum a képzeletben lehet.

2012. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nem profi, mert gp. Az websz.r. Nincs INGYEN weboldal! De ez amit leírtál, min. 100k lenne nálam.
2012. aug. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha én elvállalnám neked 100ezerért akkor gyakorlatilag ,,ingyen" csinálnám meg!
2012. aug. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!