Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tehetném ezt a háttérké...

Hogyan tehetném ezt a háttérképet gördülővé?

Figyelt kérdés

<div id="pvp-product-description-box-inner">

<div align="center" style="width: 100%;"><background-attachment: scroll="">

<div align="right" style="width: 922px; background-image: url(' [link] fixed=""">


leírná vki kijavítva? A háttér ne ismétlődjön, hanem gördüljön a szöveggel olvasás közben. nagyon hálásan köszönöm!!!


2012. aug. 22. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csinálj egy normál méretű képet :D mert ez így szerintem elég rosszul fog kinézni, mert szétfog nyúlni. És én ajánlanám a .css-et mert azt dreamworksel tudod szerkeszteni és beállítani, h maradjon álljon ismétlődjön :D
2012. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Golan Trevize ***** válasza:
a fixed -et írd át scroll -ra.
2012. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ez fent az én idióta próbálkozásom volt, teljesen rossz.

esetleg ebbe bele tudná írni nekem valaki a jó helyre, a jó divekkel a scroll parancsot?


A háttérképem ez lesz... de az tökmind1 sztem! Köszönöm!


<div id="pvp-product-description-box-inner">

<div align="center" style="width: 100%;">

<div align="right" style="width: 922px; background-image: url(' [link]

2012. aug. 22. 12:22
 4/14 A kérdező kommentje:

na ez a jó


<div id="pvp-product-description-box-inner">

<div align="center" style="width: 100%;">

<div align="right" style="width: 922px; background-image: url('itt a link, ez tökmindegy');">

2012. aug. 22. 12:23
 5/14 Golan Trevize ***** válasza:

alsó sor helyett próbáld így:


<div align="right" style="width: 922px; background: url('itt a link, ez tökmindegy') no-repeat scroll;">

2012. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Golan Trevize ***** válasza:

bocs, a végén a " és a ; jel fel lett cserélve, tehát:


<div align="right" style="width: 922px; background: url('itt a link, ez tökmindegy') no-repeat scroll";>

2012. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

<background-attachment: scroll=""> ez mi? ilyen nemlétezik. ahogy fixed=""" ez sem.

továbbá: align="center" align="right" elavult. nem használjuk.


háttérképet nem div tagbe, hanem a body tagbe szokás tenni. amennyiben ez lesz az oldalad háttere, úgy olvastam szóval:


<body style="background-image:url(' [link]

<div id="pvp-product-description-box-inner">

<div style="width:100%;">

valami

</div>

</div>

</body>

2012. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

bocsi, link nélkül:


<body style="background-image:url('ide alinket');background-repeat:no-repeat;background-attachment:fixed;">

<div id="pvp-product-description-box-inner">

<div style="width:100%;">

valami

</div>

</div>

</body>

2012. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi neked is a választ!

Sajnos nekem a régimódi fajta kellene. Abba nem tudjuk sehogysem beleültetni? Mert működik attol mert régidajta, és attól mert divbe van téve :))) Csak ez a kis módosítás kicsit problémás. Így áll idáig és nem jó sajnos:


<div align="right" style="width: 922px; background: url('tökmindegy mi'); background-repeat: no-repeat; background-attachment: scrolled;">

2012. aug. 22. 13:15
 10/14 Golan Trevize ***** válasza:

A 12:32-es válaszom nekem működik:


<div align="right" style="width: 922px; background: url('itt a link, ez tökmindegy') no-repeat scroll";>

2012. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!