Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valainek van eladó extra.hu-ja?

Valainek van eladó extra.hu-ja?

Figyelt kérdés
weboldala van eladó ingyen..xD ami extra.hu?
2009. júl. 27. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Az extra.hu ingyenes... minek neked eladó weboldal?


Vagy már fizetni kell érte?

2009. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Igen, az extra ingyenes, de ha annyira fizetni akarsz érte, felregelek egyet és eladom neked :D
2009. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak már kb. 1 éve nem lehet rá regisztrálni, én is szerettem volna azóta, a többi ingyenes nem olyan jó.


Viszont a nevet meg lehet változtatni? Ha valakinek lenne egy felesleges, pl. leghulyebbweboldal.extra.hu néven, akkor az is kellene? :D

2009. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ahha nekem mind1 milyen a címe.:D megváltoztataom.xD

bocsi az elözöknek csak nem tudk regizzni ha tudnék nem írtam volna ki.:)

2009. júl. 27. 14:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam az ügyfélszolgálatnak egy e-mailt, mivel az extrát tartom közel s távol az egyik legjobb ingyenes webhelynek, viszont nekem is feltünt, hogy közel egy éve nem tudok rá regisztrálni. És tudod mit válaszoltak?


Arra a kérdésre, hogy mégis meddig szünetel még a regisztráció átalakítás miatt, nem igazán adtak választ, csak hogy ez van. Viszont vásárolhatok ingyenes tárhelyet, mivel ha veszek egy domaint, kivételt tesznek, és regisztrálhatok.


Erre varrj gombot :)

2009. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
képzeld el én 5-ször is írtam nekik és mit válaszoltak? ingyen nem lehet regisztrálni de saját domain neved lehet. hát b*zd nem fogok annyit fizetni domain névvért.:) köszi megértésedet.^^
2009. júl. 28. 14:50
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi volt/van olyan jo az extrában, de nézőpont kérdése, hogy mi jo meg mi nem... mindenestre itt van egy szerintem jobb mint az extra.hu tárhely:


[link]

2009. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az extra.hu tényleg jó ingyenes oldal volt 2giga tárhely,reklámmentes stb. Kár h nem reggeltem anno 6-7 néven :D
2009. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem éppen van egy felesleges extra.hu tárhelyem, mert már vettem domain nevet (kemény 214 forintért), és egy másik ingyenes tárhelyen regisztráltam.
2009. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:D ha nem kell írsz e-mailt?:)
2009. júl. 30. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!